Trabzon Trabzon°C
  • 27-11-2017 16:39

İşe Alım Danışmanlığı

Günümüzde kariyer stratejileri değişkenlik göstermiş halde karşımıza çıkar. Bu yönleri düşünüldüğünde stratejik olarak tam bir verim elde edilmesi amacıyla işe alım danışmanlığında yeni metotlar ve yöntemler uygulanmaktadır.

İşe Alım Danışmanlığı

            Günümüzde kariyer stratejileri değişkenlik göstermiş halde karşımıza çıkar. Bu yönleri düşünüldüğünde stratejik olarak tam bir verim elde edilmesi amacıyla işe alım danışmanlığında yeni metotlar ve yöntemler uygulanmaktadır. Uygulanan tüm bu metot ve yöntemler sayesinde hem liyakatli işe alım sürecinin yürütülmesi hem de yine başlıca temel kariyer basamaklarının bütün hatlarıyla tamamlanması mümkün hale gelmektedir.

 

            Eko Kariyer, Türkiye'nin ilk ve tek yeşil yaka kariyer şirketi olma vizyonuyla hizmetlerine devam ediyor. Verdiği bütün bu hizmetlerinde nitelikli bir işe alım danışmanlığı güderek olarak http://ekokariyer.net/ik-danismanligi_ faaliyetlerde bulunmaktadır. Bu anlamda yürüttüğü stratejik eğitimleri, hizmetleri ve fonksiyonel özellikleri bulunarak bunlar başlı başına unsurları oluşturmaktadır.

 

 EKOKARİYER VE HİZMETLERİ

 

            Ekokariyer ‘in başlıca temel eğitimleri bağlamında ortaya koyduğu hizmetler, başta danışmanlık gelmek üzere şirket içi eğitimler alanında koordineli bir biçimde yürütülen temel çalışma prensibinden oluşmaktadır. Şirket içi eğitimleriyle çalışanlarının performanslarının en üst düzeye taşınması amacıyla çalışmalar yürütülerek bu doğrultudaki nitelikli kalifiye elemanların yetiştirilmesi hedeflenmektedir. Bu da bütün olarak etkili bir hizmet içi eğitim politikalarının gerçekleştirilmesi sayesinde kariyer basamaklarının oluşturulmasında karşımıza çıkar.

 

 ŞİRKET İÇİ STRATEJİK EĞİTİM

 

            Şirketlerin işe alım sürecinde her bir yeni personelini eğitmek anlamında yürüttüğü çalışmalar neticesinde geleceğe yönelik vizyon sahibi kılınacak bir eğitim prensibi benimsenir. Bu benimsenen yeni model "kurum içi" ya da "hizmet içi" eğitim adıyla karşımıza çıkar. Verilen belli başlı eğitimler sonucunda yetkinliği en üst düzeyde olan tüm adayların ortaya koymuş oldukları çalışmalar birer birer irdelenerek niteliklerine göre kariyer sahibi olmaları, liyakatteki mesleğe liyakatlik ilkesiyle bağdaşır bir düzenlemeyle olarak etkin http://ekokariyer.net/ik-danismanligi_ bir işe alım danışmanlığını yürütür. Bu da 21. yüzyıl çalışmalarının etkin bir disiplini olarak bugünden yarınlara varan bir süreçte etkili bir yol ve yöntem aracı olması nedeniyle karşımıza çıkan yeni bir atılımı oluşturur. Bu yeni atılım bakımından da daima şirket içi eğitim bazında öngörülü bir hizmet içi kariyer stratejisi yaratılmış olur.

 Etiketler:
HABERE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Genç Duyu Medya