Trabzon Trabzon°C

Genç Duyu Medya

  www.gencduyu.com.tr


 

Sahibi

Genç Duyu Medya

 

 

Medya Sorumlusu/ Yazı İşleri
Hasan Güçlü

 

Sosyal Medya ve Reklam Sorumlusu

Faruk Süne

Haber Sorumlusu

Faruk Süne

 

İletişim Bilgileri

İletişim: bilgi@gencduyu.com

 

Adres: Kalkınma Mah. 112 Nolu Sok. No:13/8 Ortahisar/Trabzon


Telefon Numaramız

 

Ofis Telefon: 0462 325 07 24
 

 Medya Sorumlusu: +90(535) 874 22 63


Genç Duyu Haber , Özgür ve Tarafsız Habercilik

 

Tanıtım Yazısı / Backlink / Reklam Sorumlusu

      Faruk Süne
 

Genç Duyu Haber; Güncel, Politika, Spor, Magazin, Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve diğer tüm kategorilerde güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır.

İLKELERİMİZ

 • Tarafsız Habercilik: Sitemizde yayınlanan haberlere konu olan olaylara veya haberlerde adı geçen kişilere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız. Biz haberi okura ulaştıran "aracı" olarak, hiç bir haberin anlamını değiştirmemeyi ve hiç bir haberi manipüle etmemeyi ilke edinmiş bulunuyoruz.
   
 • Mimiksiz Habercilik: Okurlarımıza sunduğumuz haberlerin içeriğinin "iyi haber / kötü haber", "müjdeli haber / kara haber" olması ile ilgilenmiyoruz. Haberi sunarken, okura "şimdi sevinmelisin" veya "şimdi üzülmesin" havası ile sunmuyor; yalnızca gerçeği, yalnızca olanları, aktarıyoruz. Bir haberin okurda ne tür duygular uyandıracağı okurun karar vereceği bir konudur.
   
 • Açıklık: Herhangi bir gerçeğin ve herhangi bir olayın kenara itilmemesi, bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde minik puntolarla bir kenara atılarak gözden saklanmaması gerektiğini savunuyoruz. Her ne olduysa ve her ne olay haber niteliği taşıyorsa bizim konumuzdur ve okurun bunu bilmeye öğrenmeye hakkı vardır. Hiç bir haberi saklamayacağız, küçültmeyeceğiz, gözden kaçırmayacağız.

  NE YAPIYORUZ?

  Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz.

İLETİŞİM ADRESİMİZ
 bilgi@gencduyu.com

 

 Hatırlatma:

1. www.gencduyu.com internet sitesinde yayınlanıp kaynak olarak Genç Duyu Medya belirtilen yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı "Genç Duyu Medya" 'ya aittir. Kaynak gösterilerek kopyalanabilir.
2. Genç Duyu Medya adıyla yayınlanmayan haberlerin içerikleri haber kaynaklarına aittir. Her hangi bir durumda gencduyu.com web sitesi sorumlu tutulamaz.

3. Sitede yayınlanan makale ve yorumlardan yazarları sorumludur.

 

1 Nisan 2014

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Genç Duyu Medya