HAKKIMIZDA KÜNYE
Menü
20 Ekim Pazartesi Burç Yorumu | Astroloji Haberleri

20 Ekim Pazartesi Burç Yorumu

20 Ekim Pazartesi Burç Yorumu

20 Ekim Pazartesi günü hafta başı burç yorumları oku ve gününün nasıl geçebileceği hakkında bilgi edin. Günlük burç yorumları ve güncel burç yorumu ile haftanın ilk günü olan pazartesi günlük burç yorumlarını gencduyu.com'da bulabilirsiniz.

Whatsapp haber ihbar

20 Ekim Pazartesi günü hafta başı burç yorumları oku ve gününün nasıl geçebileceği hakkında bilgi edin. Günlük burç yorumları ve güncel burç yorumu ile haftanın ilk günü olan pazartesi günlük burç yorumlarını gencduyu.com'da bulabilirsiniz.
 

Koç Burcu

Kendinizi yaşanmışlıkların ruhunuza kattığı olgunluğun bilgeliğine kavuşmuş yüksek bilincinizi doğru bir şekilde kullanabilmenin farkındalığının getirdiği şanslı bir dönemin karşıladığınız gündesiniz. İş hayatınızda disiplinle şevkle çalışacak ve olağünüstü kazanımlar yaşayabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise duygularınızı ifade etmekte zorlanmayacak denge ve huzuru yakalayabileceksiniz.  İş ve özel yaşamınızda planlarınızı arzu ve isteklerinizi belirleyin inanın ve ilerleyiiiin…..

Günün Olumlaması: Dünyanın sayısız nimetlerinden bollukla bereketle faydalanıyor, Her güne sağlıkla uyanıyor, Ruhumu inançla aşkla besleyerek günü en yüce hayrıma olacak şekilde değerlendiriyor üretiyor kazanıyor başarılı oluyorum.

Boğa Burcu

Gökyüzü iş hayatınızda tüm enerjinizle ön planda olmanız için destekliyor sizi. Geçmiş günlerde yaşadığınız bir takım sorunlar ve engelleri aştınız. Şimdi yeteneklerinizin hakkını verip kendinize değer verip sahip olduğunuz bilgi ve yetenekleri ortaya koyma zamanı. Rotanızı belirleyin ve  yürüyün. Maddi manevi yeniden yapılanıyor gücünüze güç katarak yaşamın size sunduğu özel dönemin mükafatını almaya başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda ise duygusallığınız samimiyetiniz birlikte olduğunuz insanın size olan aşkını daha da arttıracak ve birbirinizi tamamlayabilmenin huzurunu yaşayacaksınız…

Günün Olumlaması: Bilinçaltım ve bilinç üstüm mükemmel bir dengede. Rüya ile gerçeği ayırt ediyor, uyanık kalmayı seçiyorum. Beyazı siyaha, sevgiyi sevgisizliğe tercih ediyorum. Sağlıklı ve zindeyim. Kendimi seviyor, evreni seviyor, beni yaratan yüce Allah’a tüm kalbimle şükrediyorum.

İkizler Burcu

Gökyüzü bugün güne iş ve eğitim hayatınızda ilgili güzel haberlerle başlayacağınızı müjdeliyor sizlere. Uzun zamandır beklediğiniz bir haberi alabilir maddi anlamda beklentilerinizi fazlası ile karşılayacak yeni bir imkana kavuşabilirsiniz. Bugün kendinizi ifade gücünüz son derece yüksektir. Konuşun kendinizi engellemeden sınırlamadan korkmadan bırakın akıp gitsin duygu ve düşünceleriniz kelimelerinizden. İnsanların takdirini kazanacak ve  yeni başlangıçlar yeni enerjilerle baştan aşağı yüksek bir enerjinin akışını tüm benliğinizle hissedeceksiniz. Gün sizing gününüz iyi değerlendirin. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın sevgisini tüm içtenliği ile ifade etmesi ile ilişkiniz farklı bir boyut kazanacak.

Günün Olumlaması: Unuttuğum güveni aşkı kaybettiğimi sandığım masumiyetimi bulduğum adım adım huzuru yakaladığım zamanlardayım. Kendimi sevebilmenin gücünü deneyimliyor bir bebek saflığı ve temizliğinde yep yeni bir hayata kucak açıyorum….

Yengeç Burcu

Gökyüzü bugün  yakın çevrenizde bulunan insanların imalı sözlerine takılıp kalmadan kendi doğrularınızla ilerlemeniz için uyarıyor sizleri. İnsanların her söylediğini dikkate alır kendi doğrularınızdan uzaklaşırsanız üzülürsünüz. İşinizle ilgili konularda çok güvendiğiniz insanlar dışında kimseyle fikir alışverişinde bulunanmamanız olası zararların önüne geçecektir. Özel yaşamınızda ise duygularını ifade edemeyen fakat tüm ilgisini üzerinizde hissettiğiniz gerekli cesareti kendinde bulamayan o özel insana biraz cesaret vermek sizin elinizde öyleyse neden bekliyorsunuz ?

Günün Olumlaması: Tüm yetenek ve birikimlerimin kullanıldığı, bolca para kazandığım, bana doyum veren bir şekilde yaratıcılığımı ifade ettiğim harika bir işim var, birlikte çalışmayı sevdiğim insanlarla çalışıyor, onlardan sevgi ve saygı görüyorum.

Aslan Burcu

Gökyüzü kendinizi bir çocuğun bitmek tükenmek bilmeyen yüksek enerjisi ile donatılmış gibi hissedeceğinizi müjdelemekte. Siz uzun zamandır sağlık problemi yaşıyorsanız bugün olumlu yönde gelişmeler yaşayabilir ve hayata olan bağlılığınız sevgi dolu yüreğinizin karşılığını şifa bulmanın mükafatı ile deneyimleyebilirsiniz. Yaşamın güzelliklerine giden kapılar size açılmışken karanlıkları ardınızda bırakın ve ışığa yürüyürün. Özel yaşamınızda ise, Uzun bir sessizlik döneminden sonra aşk hayatınız önem kazanıyor.

Günün Olumlaması: Umudumu koruyabilmiş olmanın manevi zenginlikleri gürül gürül akıyor yaşamıma ruhumu olgunlaştırıp güçlendiriyor. Aşkı yaşıyor emek verdiğim herşeyin mükafatını doğrulukla kazanıyorum.

Başak Burcu

Gökyüzü bugün aşk hayatınızda duygusal konularda şanslı olduğunuzu müjdeliyor sizlere; Eş yada sevgilinizle aşkın romantizmin anlayışın getirdiği keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu olumlu etki iş hayatınıza da yüksek bir enerji ile yansıyacak tüm dikkatinizi işinize vererek yapmakta zorlandığınız pek çok şeyi kolaylıkla yapabileceksiniz. Önemli iş görüşmelerinizi bugün gerçekleştirmeye çalışın. Daha once kabul görmeyen görüş ve talepleriniz bugün kabul görebilir. Şansınıza güvenin ve girişimci davranın…

Günün Olumlaması: Evrenin engin bilgeliğinin ruhuma kattığı zenginliklerle daha çok öğreniyor irademle öğrendiklerimi uygulayarak kendi farkındalığımı arttırıyorum. Yaşamı bana sunduğu tüm nimetleri seviyor ve tüm kalbimle kabul ediyorum.

Terazi Burcu

Bugün arkadaşlarınızla olan güçlü bağlarınızın getireceği olumlu olaylar deneyimleyebilirsiniz. Bu iş hayatınızda size uzanan bir el olabileceği gibi arzu ettiğiniz işe kavuşabilmenin büyük heyecanı da olabilir. Yaşadığınız onca zorlayıcı deneyimden sonra bile özünüzü masumiyetinizi koruyabilmenin mükafatıdır yaşananlar sizler için. Özel yaşamınızda ise sorunlu bir ilişki içindeyseniz ve kararsızlıklar içinde yorulduysanız bugün net kararlar alarak uygulamaya başlayabilirsiniz…

Günün Olumlaması: Her şey beni özüme sadık kalarak geliştirerek değiştirir hep iyiye hep güzele. Kendimi yeni ve orijinal olana karşı sınırlamam öğrendiklerime özümden geleni katarak zenginleştirir ve paylaşırım. Paylaştığım her güzellik ve yenilik maddi ve manevi olarak bana kazanç sağlar.

Akrep Burcu

Kalbiniz aşkın heyecanı ve acısını taşıyorken, Kendinizi hiç bir yere ait hissedemiyor olmanın verdiği gerginlik iş hayatınızda rakiplerinizin sizi zayıf yönünüzden yakalayarak işinizle ilgili beklenmedik problemler yaşamanıza sebep olabilir. Duygularınızı iş hayatınıza yansıtmadan harekete etmeyi öğrenmelisiniz. Özel yaşamınızda ise zorunluluklarınızla isteklerinizi karşılaştırın ve daha fazla gecikmeden kararlarınızı netleştirerek ilişkinizin gidişatını belirlemek adına bir şeyler yapın ve şunu unutmayın sevginin aşkın olmadğı bir ilişkiyi tek taraflı ayakta tutamazsınız. Aşka aşkla cevap alamıyorsanız ısrarcı olmak niye??? İlişkisi olumlu giden ve kısa sureli ayrılıklar yaşayan Akrepler özür dileyin ve aşkı gurura yendirtmeyin…

Günün Olumlaması: Korkularımdan sıyrılmış olmanın huzuru ile güçlenen ruhumun bana verdiği mesajı büyük bir duyarlılıkla dinliyor anlıyor ve bilerek akıllıca kararlar alıp uyguluyorum. Yaşamımın her yönünde yenilikler gerçekleşiyor ve ben akışa sevgiyle ayak uyduruyorum.

Yay Burcu

Güne yakınlarınızdan kaynaklanan problemlerin nahoş yansıması ile başlayabilirsiniz.  Tartışmalara çekilmek istenebilirsiniz dikkatli davranın sevdiğiniz her hangi bir şeyle ilgilenin ve enerjinizi bu şekilde yükselterek olanları görmezden gelin ve her şeyden önemlisi tepkisiz kalın. Sizler oldukça sabırlı insanlarsınız her şeyin bir yeri zamanı vardır. İş hayatınız da son derece aktif ve girişken davranmanız gereken bir gündesiniz. Eleştirilmekten korkmadan cesur adımlar atın ve içinizden gelen sese güvenin. Çevrenizde ki insanları gözlemleyin tavırlarını size yaklaşım şekillerini değerlendirin ve size karşı niyetlerini hissettiğinizi onlara bariz bir şekilde hissettirerek hadlerini bildirin. Hiç kimsenin huzurunuzu kaçırmasına fırsat vermemelisiniz.

Günün Olumlaması: Ruhumdaki ışık Güneş gibi aydınlatıyor her yanı, Sevginin huzurun aşkın içindeyim. Sağlıkla başladığım her güne hamd ediyor yaşamımın her anını bütünün hayrına en güzel haliyle değerlendiriyorum.

Oğlak Burcu

Bugünün şifresi: Kararlı ol ve kazan. Doğruluğundan emin olduğunuz herşeyin üzerine kararlılıkla gitmeli, Yıldırma politikalarına aldırmadan haklarınıza sahip çıkarak zafere ulaşmalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin beklediği bir haber para gibi konularda yaşanan  gecikmelere bağlı yaşadığı huzursuzluk size de yansıyabilir. En iyisi ikinizde yapmaktan zevk aldığı bir aktivite için dışarı çıkmak ve olayları farklı bakış açıları ile değerlendirmek olmalı. Bekar Oğlak’lar sizler de bugün sevgilinizle ilgili  süpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz….

Günün Olumlaması: Arzu ve isteklerimi yeteneklerimi geliştirip ortaya koydukça gerçekleştiriyor. Her gelen günle şansımı yükseltiyorum. Sağlıklıyım huzurluyum ve dengedeyim. Pozitif enerjim tüm güzellikleri kendime çekmemi sağlıyor.

Kova Burcu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda her şeyi ben bilirim yönetmem yönetirim tarzı tavırlar içinde olmamanız için uyarıyor sizler. Günün ilerleyen saatlerinde yanınızda ki insanların bile tepkisini alabilirsiniz. Özellikle otorite konumundaki insanlarla iletişiminize dikkat etmelisiniz. Özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insanın fikir ve uyarılarına kulak verin.  Bekar ve ilişkisi olmayan Kova’lar Bugün kendinizden emin cesur ve çekici tavırlarınızda karşınızda kim olursa olsun iyi ve olumlu ilişkiler kurar ve kendiniz için olumlu şartlar yaratabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Sabrımın mükafatını deneyimlediğim özel zamanlardayım, İnandım güvendim ve başardım. Evrensel yasaların adaletinin getirdiği haklılığın şükründeyim.

Balık Burcu

Gökyüzü bugün profosyonel olarak iş yaptığınız insanların gizlediği gerçeklerin ortaya çıkması ile sözleşme anlaşma gibi resmi evraklarınızı haklarınızı korumak adına bitirebileceğinize işaret etmekte.Yanlış insanlarla iş yapmaya bir son verebilirsiniz. Haklarınıza sahip çıkın ve kimsenin sizin yeteneklerinizi görmezden gelmesine sizi size küstürmesine izin vermeyin. Özel yaşamınızda ise yakınlarınız arasında ki dengeyi sağlamakta zorlanabilir etki altında kalarak sağlıklı kararlar alamayabilirsiniz…

Günün Olumlaması: Beni ben yapan özelliklerimi seviyor sahip olduğum tüm değerlerim için şükrediyorum. Gökkuşağının 7 renginin sarmalına bürünüyor her an her saniye maddi manevi zenginleşiyorum.

Yorumunuzu Paylaşın

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.