HAKKIMIZDA KÜNYE
Menü
4-10 Ocak 2015 haftalık burç yorumları | Astroloji Haberleri

4-10 Ocak 2015 haftalık burç yorumları

4-10 Ocak 2015 haftalık burç yorumları

4-10 Ocak haftasında burçları neler bekliyor. İşte haftalık burç yorumları...

Whatsapp haber ihbar

Yeni yılın ilk haftasında burçları neler bekliyor? 2016 yılının ilk haftası olan 4-10 Ocak tarihleri arasında Koç, Boğa, Oğlak, Balık, Kova, Terazi, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Yay, Akrep burçları neler yaşacak?.

KOÇ BURCU

Bu hafta İş veya evde yardımcı eleman bulmak söz konusu olabilir. Yabancı kökenli kişilerle iletişiminiz artabilir. Sağlık sorunlarınızı çözüme kavuşturabilir, tedavilerden yarar görebilirsiniz. Günlük beslenmenizde ve diyetinizde zaman zaman aşırılıklar olabilir. Dengenizi korumaya çalışmalısınız. Evcil hayvanlarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Evcil hayvan edinebilirsiniz, ya da yavruları olabilir. Günlük hayatınızdaki sorumluluklarınız biraz artsa da elde ettiğiniz yeni deneyimlerle özgüveniniz güçlenebilir. 9 Ocak'ta yeniay Oğlak burcunda doğacak ve bu ilişkileriniz açısından önemli olaylara işaret etmekte.

BOĞA BURCU

Bu hafta gerginliğin fiziksel ve ruhsal anlamda sizi agresif bir hale getirmemesi için kendi içinizde sakinliğinizi korumalısınız. Dedikodulardan, gizlilik içerecek girişimlerden uzak durmanız önemli. Yurtdışı, hukuk, eğitim, medya gibi konulardaki işlerinizde aksilikler oluşabilir; dikkatli olun. Pasaport başvurusu, eğitim alanındaki bazı detaylarda gecikmeler, seyahatlerde rötarlar yaşanabilir. 9 Ocak'ta yeniay Oğlak burcunda doğuyor. Uzun vadeli birçok sorumluluk alabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Bu hafta İş koşullarının konuşulduğu müzakereler, anlaşmalar, imzaya konu olan belgeler, belgelerin alışverişinin yapıldığı mail, posta, kargo vb. tüm araçlar, internet gibi bilgi alışverişi yapılan teknoloji ile ilgili işlerinize karşı dikkatli olun ve yolculukla ilgili her türlü işlemi tekrardan kontrol edin. Yabancı ülkeye gidecek olanların vize işlemleri için başvurularını hareketten önce mutlaka yapmaları gerekir. Yükseköğrenim veya çalışma amaçlı bir başka yere gidecekseniz gerekli bilgileri, şartları gözden geçiriniz.

YENGEÇ BURCU

Bu hafta kendinizi ve isteklerinizi değiştirmeyi bir ay kadar erteleyin. Ayrıca bu gerileme size sert etkiler yaşatabilir. Özellikle başkalarıyla iletişimde zorlanmalar söz konusu olabilir. Bu süreçte manevi yönden, sözsüz iletişimi keşfedin. Merkür gerilemesi zihninizi yavaşlatmak için size bir şans veriyor. Merkür'e bu açıdan bakacak olursanız, daha çok rahatlarsınız. Ayrıca Güneş-Merkür kombinasyonu sizi kişisel alışkanlıklarınızı, yaşam felsefenizi ve inançlarınızı değiştirmeye yönelik kararlar vermeye itebilir. Daha önce sizi tatmin etmeyen kararınızın üzerine eğilebilirsiniz.

ASLAN BURCU

Bu hafta Yeni başlangıç ve niyetlerden, düşünce ve atılımlardan uzaklaşın. İş ve sosyal hayatınızda, artık eski ideallerinizin ve hayallerinizin pek bir önemi kalmayabilir. Aşk yaşamı, flörtler, çocuklar, hobiler, sahne, spor ve yaratıcılık tasarım temalarına ilişkin konuşmalar, girişimler ve sorumluluklar öne çıkıyor. İşyerinde yürüttüğünüz proje ve görevler, çalışma ilişkileri, yer, görev değişiklikleriyle ilgili konuşmalar ve pazarlıklar ile ilgili birçok sorumluluk üstlenmeniz mümkün. Gündelik işlerde krizler ve sorunlar çıkabilir, yoğun çalışma yaşamı sağlığınızı olumsuz etkileyebilir.

BAŞAK BURCU

Bu hafta Duygusal ilişkilerinizi, çocuklarınızla ilgili bir durumu yeniden değerlendirme ihtiyacı duyabilir ve geçmişte kalan bir aşk ilişkisine yeniden dönebilirsiniz. Bu etki altında şans oyunlarından, sonu belli olmayan yatırımlardan ve toplum tarafından yanlış anlaşılabilecek ilişkilerden uzak durmalısınız. Kontrol dışı maddi ve manevi kayıplarınız olabilir. Bu dönemde yaratıcılığınızı engelleyen korkulardan kurtulmalısınız. 9 Ocak'ta Merkür gerilemeye başlıyor. Hem çalışma yaşamında hem de günlük işlerde yeniden düşünülmesi konuşulup anlaşılması üzerine kafa yorulması gereken şeyler olabilir.

TERAZİ BURCU

Bu hafta İş hayatınızda kalıcı ve başarılı olup ilerlemek için yapılması gerekli şeylere dikkat ederek tüm ayrıntıları göz önünde bulunduracaksınız. 9 Ocak'ta yılın ilk Merkür gerilemesi aşk evinizde başlıyor. Aşk yaşamı ve çocuklar konularında bazı aksaklıklar, iletişim sorunları yaşanabilir. Daha özenli olmaya çalışın, sorunların üstesinden yeni fikirler geliştirerek gelebilirsiniz.

AKREP BURCU

Bu hafta Kendinizi genel olarak pozitif ve mutlu hissetmekle birlikte bu dolunay, yakın çevreniz ve ailede size biraz stres yaratabilecek gelişmelere neden olabilir. Bazı eşyalarınızın kaybolması, hırsızlık ve gizli düşmanlıklar gündeme gelebilir. Kendinizi, ailenizi, işinizi, hayatınızı tümüyle güven altına alma arzunuzu işaret eden olaylar yaşayabilirsiniz. Özellikle hedeflerinizi gözden geçirmenizde yarar var. İhtiyacınız olan parayı temin etmek için lütfen büyük borçlar altına girmeyin. Tutumlu olun. Eğer bir borcunuz varsa bunu kapatmak için yeni bir borç almayın.

YAY BURCU

Bu hafta Bütçenizi aşmadan yaşayın, tasarruflarınızı artırın ve sağlam yatırımlar yapın. 7 Ocak'ta Jüpiter kariyer evinizde gerilemeye başlıyor. İş ve mesleki ortamlarınızda vaktiyle size sorun olan kişiler size dönüş yapabilir. Hatalarını telafi etmek isteyen kişilere şans vermeyin. 9 Ocak'ta yeniay Oğlak burcunda doğacak. Duygularınızla ilgili her ne kadar aydınlanmaya ihtiyaç duysanız da, hayatın gerçekleriyle yüzleşeceğiniz, testlerden geçeceğiniz bir dönemde olacaksınız.

OĞLAK BURCU

Bu hafta Aşk ve özel yaşamınız, kişisel girişimleriniz ve sağlığınıza ait konular öne çıkabilir. İkili ilişkilerin, işbirliklerinin, dava ve anlaşmaların öne çıktığı bugünlerde yapacağınız tercihler, ev ve aile yaşamınızla ilgili yeni sorumluluklar yüklenmenize sebebiyet verebilir. İş hayatınız ya da varsa eğitim sorumluluklarınız adına sürüncemede kalan konular netlik kazanabilir.

KOVA BURCU

Bu hafta Üzerinde fikir birliğine vardığınız sözleşmeler, anlaşmalar, ticari işler, yolculuklar yeniden gündeminize gelebilir. Sizi tatmin etmeyen şartları konuşmak, yeni projeler üzerinde çalışmak için uygun zaman değil. 9 Ocak'taki Venüs-Satürn kombinasyonu sırasında gayrimenkul yatırımlarınızın durumunu gözden geçirmeniz gerekebilir, daha önce anlaştığınız, fikir birliğine vardığınız konular üzerinde pazarlık yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Geçmişe ait konular aklınızı daha çok meşgul edebilir, çözmek, fikir birliğine varmak yeni bir bakış açısı kazanmak için uygun bir zaman.

BALIK BURCU

Bu hafta Düşünmeden hareket etmeyin; ardından pişman olabilirsiniz. Bazı ani gelişmeler arkadaşlarınızla ortaklaşa maddi gelir imkânı da doğurabilir. 9 Ocak'ta yeniay Oğlak burcunda meydana geliyor. Arkadaşlarınız, projeleriniz ve kazançlarınızla ilgili konularda bazı sonuçlanmalar söz konusu olabilir. Sosyal hayatınızda önemli değişimler yaşayabilirsiniz. Yeni başlangıçlar ve ilişkiler öne çıkıyor. Sağlığınızla ve görünüşünüzle daha ilgili olacaksınız.

Yorumunuzu Paylaşın

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.