KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Menü
AMC, Dogecoin ile ödeme kabul edecek | Dünya Haberleri

AMC, Dogecoin ile ödeme kabul edecek

AMC, Dogecoin ile ödeme kabul edecek

AMC sinema zinciri CEO'su Dogecoin ile ödemeleri eklemeyi düşündüklerini açıkladı. Sinema zinciri yakında Bitcoin ve diğer kripto paraları ödemelerde kabul edecek ve Dogecoin'de listeye katılabilir.

Whatsapp haber ihbar

Geçen hafta sinema zinciri AMC , 2021'in sonuna kadar Bitcoin ödemelerini kabul etme planlarına ek olarak , bu listeye Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash'i ekleyeceğini duyurdu . Bununla birlikte, Dogecoin hayranları sosyal medya platformları üzerinden seslerini duyurarak Doge'nin de listeye eklenmesini istedi.

CEO ANKET YAPTI

AMC CEO'su Adam Aron Twitter'da bir anket yayınladı ve kullanıcılardan çevrimiçi sinema bileti ve tiyatro biletleri satın almak için Dogecoin'i kullanıp kullanmayacaklarını oylamalarını istedi.

Aron, "Evet, kesinlikle yap" ile "Hayır, boşa çaba sarf etme" arasında değişen, evet ve hayır yanıtları arasında bölünmüş dört seçenek listeledi. Bu anket sonucunda, tweet gönderildikten yaklaşık iki saat sonra, yanıtların %82'sinden fazlası 28.000'den fazla oy ile olumlu oldu.

ANKET SONUÇLARI BÜYÜLEYİCİ

CEO Aron, Twitter'da son paylaştığı gönderiye göre anket sonuçlarının büyüleyici olduğunu söyledi. AMC'nin Dogecoin'i kabul etmesi gerektiğini düşündüklerini ve şimdi bunu nasıl yapacaklarını bulmaları gerektiğini belirtti. En son anket sonuçlarında ise 140.000 oy kullanıldı, %77 evet %23 hayır denildi.

 

        YORUMUNUZU PAYLAŞINSitemizi nasıl buldunuz?

Sitemizi nasıl buldunuz?