KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Menü
Babacan'dan 'tam kapanma' kararına 'acil destek' çağrısı | Ekonomi Haberleri

Babacan'dan 'tam kapanma' kararına 'acil destek' çağrısı

Babacan'dan 'tam kapanma' kararına 'acil destek' çağrısı

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, tam kapanma kararına ilişkin açıklamada bulundu. Babacan küçük işletmelerin, esnafın, yevmiye ile geçinenlerin üç hafta boyunca mağdur kalacaklarını vurgulayarak hükümetten acilen bir destek paketi açıklamasını beklediklerini söyledi.

Whatsapp haber ihbar

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, üç haftalık tam kapanma dolayısıyla hükümetten acilen bir destek paketi açıklamasını beklediklerini söyledi. Babacan açıklamasında, en az iki haftalık bir kapanmanın gerekli olduğunu bugüne kadar dillendirdiklerini anımsattı. Babacan sosyal medya üzerinden yayınladığı videoda konuşmasının devamında şu açıklamalarda bulundu:

"Küçük işletmeler, esnaf, gündelikle geçinenler, yevmiye ile geçinenler bütün vatadandaşlarımız üç hafta boyunca mağdur kaldılar. Biz hükümetten acilen bir destek paketi açıklanmasını bekliyoruz. Kapanma ancak destek paketi ile beraber olmalıdır ve tabiki etkin bir aşılama programıyla kapanma anlamlıdır" ifadelerini kullandı.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN