KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Menü
Thodex, Dogecoin ile ilgili açıklama yaptı | Ekonomi Haberleri

Thodex, Dogecoin ile ilgili açıklama yaptı

Thodex, Dogecoin ile ilgili açıklama yaptı

Thodex, bir kaç gündür Dogecoin üzerinden yatırma/çekme sorunlarına ilişkin açıklama yaptı.

Whatsapp haber ihbar

Kripto para borsası Thodex, bir kaç gündür Dogecoin üzerinden yatırma/çekme sorunlarına ilişkin açıklama yaptı.

Borsamızda Dogecoin yatırma ve çekme işlemleri bir süreliğine bakıma alınmıştır ifadelerinin yer aldığı açıklama firma yetkilileri şu açıklamayı yaptı:

"Türkiye’nin en büyük ve ilk global lisanslı kripto para borsası THODEX olarak, yatırım güvenliği, kaliteli hizmet ve kullanıcı deneyimini her zaman ön planda tutan bir anlayışla çalışıyoruz. Kullanıcılarımıza dünya çapında kripto para deneyimi sunuyor, üstün müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla gerekli yatırım ve iletişimi her zaman önceliklendiriyoruz. 

COİNLERİ KULLANICILARA İADE EDİYORUZ

Bu kapsamda, Borsamızda Dogecoin yatırma ve çekme işlemleri bir süreliğine bakıma alınmıştır. Bakımın tamamlanmasının ardından kullanıcılarımız işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilecektir. Bakım sürecindeyken transfer anında sorun yaşanması durumunda ise coin'ler kullanıcılarımızın hesaplarına geri yatırılmaktadır.

TÜM İŞLEMLER SORUNSUZ DEVAM EDİYOR

Bunun dışında Borsamızda genel bir sorun yaşanmamaktadır. Tüm işlemler güvenilir ve sorunsuz şekilde devam etmektedir. 

Kullanıcılarımızdan ve değerli basın mensuplarından, Borsamız aleyhinde olumsuz algı yaratmaya yönelik mesnetsiz ve maksatlı iddialara itibar etmemelerini önemle rica ederiz."        YORUMUNUZU PAYLAŞIN