KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Menü
Thodex neden açılmıyor? Thodex battı mı? Thodex'ten açıklama yapıldı! | Ekonomi Haberleri

Thodex neden açılmıyor? Thodex battı mı? Thodex'ten açıklama yapıldı!

Thodex neden açılmıyor? Thodex battı mı? Thodex'ten açıklama yapıldı!

Son günlerde kripto paraya olan ilgi oldukça artmış durumda. Hal böyle olunca binlerce ve yüzbinlerce insan borsada hesap açtırarak işlem yapmaya başlamıştı. Günlerdir işlem yapamayan kullanıcılar yaklaşık bir gündür siteye erişemiyor. Eski adıyla Koineks olan Thodex kapandı mı? hodex neden açılmıyor? Thodex battı mı? sorularını sormaya başladı. Söz konusu iddiaların ve sosyal medya kullanıcılarının yorumları ardından Thodex Twitter’dan açıklama yaptı.

Whatsapp haber ihbar

Son günlerde kripto paraya olan ilgi oldukça artmış durumda.  Hal böyle olunca binlerce ve yüzbinlerce insan borsada hesap açtırarak işlem yapmaya başlamıştı.

Son günlerde kripto para borsalarında sorunlar yaşanmakta. Bir kaç gündür bu konudaki şikayetler artmış durumda.

Türkiye'nin en büyük kripto para borsalarından olan Thodex üzerinden işlem sağlayan kullanıcılar günlerdir mağdur olduklarını belirttiler.. Web sitesi üzerinden DogeCoin transferi sorunları yaşayan kullanıcılar şirketin kapandığından endişelenmekteler.

SİSTEM TAMAMEN KAPANDI

On binlerce kullanıcısı olan THODEX'e saatlerdir erişim sağlanamıyor. Kullanıcılar, THODEX giriş yapmaya çalıştıkları sırada"THODEX, kullanıcılarına daha da iyi hizmet verebilmek adına şu an bakım çalışmasında ve kısa bir süre sonra geri dönecek." şeklinde bir uyarı ile karşı karşıya kalıyor. Saatler geçmesine rağmen sitenin açılmaması nedeniyle sosyal medyada da THODEX battı iddiaları kullanıcılar paylaşılmaya başlandı.

Dogecoin transfer sorunlarıyla ilgili üyelerin şikayetleri üzerine şirket yetkilileri teknik hata olduğunu ve ilgili coin üzerinde bakım çalışması yapılacağını belirten bir aç.ıklama yaptı. Farklı kripto paralar üzerinde de aynı sorunların yaşandığını belirten üyeler tepki gösterdi. Şirket ile irtibata geçemeyen vatandaşlar mağdur olduklarını belirtti.

Dün gece saat 20:00 itibariyle bakıma girip ortalama 6 saat sürecek bakım çalışması yapacağı açıklayan şirket belirttiği sürede sistemi açmadı. Kullanıcılara yeni bir açıklama yapılması sosyal medya üzerinden tepkilere neden oldu. Bir çok vatandaş mağdur olduklarını belirtiyor. 

Bazı kullanıcılar şirketin kapandığını ve dolandırıldıklarını iddia etti.

THODEX NE ZAMAN AÇILACAK?

Thodex'ten yapılan açıklamada

"İsmini anlaşma süreci tamamlandığında duyuracağımız dünya çapında bilinirliği olan banka ve fon şirketleri, uzun süredir, şirketimize yatırım yapmak istemekte ve ortaklık teklifinde bulunmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına gelen ortaklık teklifini olumlu değerlendirme kararı alınmıştır. Bu sürecin tamamlanabilmesi için işlemlerin durdurulup devir sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Süreç ise yaklaşık 4-5 iş günü sürecektir. Bu süre zarfında kullanıcılarımıza düzenli olarak bilgilendirme sağlanacaktır." ifadelerine yer verildi.

Sosyal medyada yapılan paylaşımlara göre THODEX, Dogecoin'de yaşanan yükselişlerin ardından sorun çıkarmaya başladı.

THODEX'TEN İLK AÇIKLAMA!

Thodex'ten yeni açıklama yapıldı ve 6 saat olarak belirtilen bakım çalışmasının  4-5 süreceği belirtildi.

İşte Thodex'ten yapılan açıklama:

2017 yılından beri sizlere kaliteli hizmet vermekte ve hizmet kalitemizin daha da artması adına gece gündüz çalışmaktayız. Kullanıcılarımızın memnuniyetini esas alarak, bu güne kadar ülkemizde bir çok yeniliğe imza attık ve Amerika Birleşik Devletlerinden aldığımız lisans ile global anlamda sektörde ilk lisanslı Türk Şirketi olduk.

Son 2 yıllık süreçte kripto varlıklara duyulan ilginin artması ve büyük aktörlerin sektöre dahil olması ile birlikte, borsaların büyümesi ve yeni adımlar atması da kaçınılmaz hale gelmiştir.

İsmini anlaşma süreci tamamlandığında duyuracağımız dünya çapında bilinirliği olan banka ve fon şirketleri, uzun süredir, şirketimize yatırım yapmak istemekte ve ortaklık teklifinde bulunmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına gelen ortaklık teklifini olumlu değerlendirme kararı alınmıştır. Bu sürecin tamamlanabilmesi için işlemlerin durdurulup devir sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Süreç ise yaklaşık 4-5 iş günü sürecektir. Bu süre zarfında kullanıcılarımıza düzenli olarak bilgilendirme sağlanacaktır.

Bunun yanında internette yer alan olumsuz haberlerin gerçeği yansıtmadığı, şirketimizin faaliyetlerine daha güçlü olarak devam ettiği, konuyla ilgili olarak kullanıcılarımızın varlıkları konusunda endişeye kapılacak herhangi bir durum olmadığını bilgilerinize sunarız.

Daha güçlü ortaklarla sizlere güvenli altyapımızla hizmet vermeye devam etmek için çalışıyoruz.

Saygılarımızla        YORUMUNUZU PAYLAŞIN