KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Menü
Vertiv'den Hırvatistan'a yeni fabrika | Ekonomi Haberleri

Vertiv'den Hırvatistan'a yeni fabrika

Vertiv'den Hırvatistan'a yeni fabrika

Vertiv, entegre modüler çözümlere yönelik artan talebi desteklemek için Hırvatistan’da inovatif yeni bir fabrika açtı. 10 milyon Euro’luk yatırım EMEA bölgesinde prefabrik modüler veri merkezlerinin üretim kapasitesini iki katından fazla artıracak.

Whatsapp haber ihbar

Küresel bir kritik dijital altyapı ve süreklilik çözümleri sağlayıcısı olan Vertiv, EMEA bölgesindeki entegre modüler çözümler işini desteklemek için bugün Hirvatistan Rugvica’da yeni bir fabrika açtığını duyurdu.

Vertiv Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Başkanı Giordano Albertazzi, BT trendleri ve 5G, IoT ve AI gibi teknolojilerdeki yaklaşan gelişmeler hakkında birçok şey duyduklarını fakat arkasındaki yenilikçi fiziksel altyapı hakkında çok fazla bilgileri olmadığını belirterek; "Pazar lideri olarak, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmek ve pazardaki öncü konumumuzu korumak için hem kapasiteye hem inovasyona yatırım yapıyoruz. Bu yeni tesis, sonuç olarak planlarımızı desteklemek, EMEA operasyonumuzun ve küresel müşterilerimizin başarısını sağlamak anlamına geliyor ve faaliyet gösterdiğimiz pazarlarda devam eden yatırımlarımızı yansıtıyor" dedi.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN