KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Menü
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı, tam kapanma ne zaman başlıyor? Tam kapanma neleri kapsayacak? | Gündem Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı, tam kapanma ne zaman başlıyor? Tam kapanma neleri kapsayacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı, tam kapanma ne zaman başlıyor? Tam kapanma neleri kapsayacak?

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine toplantısı sonrasında açıklamalarda bulundu. Tam kapanma için tarih verdi. Peki tam kapanma ne zaman başlayacak? Tam kapanmanın kapsamı ne olacak? İşte Detaylar...

Whatsapp haber ihbar

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine toplantısı sonrasında açıklamalarda bulundu. Tam kapanma için tarih verdi. Peki tam kapanma ne zaman başlayacak? Tam kapanmanın kapsamı ne olacak?

Erdoğan, yurt genelinde Ramazan Bayramı'nı kapsayacak şekilde 3 hafta süreyle tam kapanma uygulanacağını duyurdu. Ayrıca tüm kurumlarda yüz yüze eğitime ara verildi, sınavlar ertelendi.Tam kapanma 29 Nisan Perşembe günü başlayacak, 17 Mayıs Pazartesi günü sona erecek.

TAM KAPANMA NELERİ KAPSIYOR?

-29 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 19.00'dan başlayıp, 17 Mayıs 2021 Pazartesi sabah 05.00'e kadar sürecek şekilde tam kapanmaya geçiliyor.

-Şehirler arası seyahatlerin tamamı izne tabi olacak ve şehirler arası toplu taşıma araçları yüzde 50 kapasiteyle çalışabilecek.

-Konaklama tesislerindeki rezervasyonlar, sokağa çıkma ve şehirlerarası seyahat kısıtlamaları için istisna teşkil etmeyecektir.

-Anaokulu, kreş, 8'inci ve 12'nci sınıflar dahil, tüm kurumlarda yüz yüze eğitime ara verilecek, tüm sınavlar ertelenecektir.        YORUMUNUZU PAYLAŞINSitemizi nasıl buldunuz?

Sitemizi nasıl buldunuz?