KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Menü
Denizli'de uyuşturucu operasyonu: 11 tutuklama | Gündem Haberleri

Denizli'de uyuşturucu operasyonu: 11 tutuklama

Denizli'de uyuşturucu operasyonu: 11 tutuklama

Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri, il genelinde gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonlarında 11 kişinin adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildiğini kaydetti.

Whatsapp haber ihbar

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü, 5-12 Nisan tarihleri arasında yapılan çalışmaların özetini kamuoyuyla paylaştı.

Çalışmalar kapsamında bir şahsın ikametinde ve işyerinde uyuşturucu madde bulundurduğu ve satışını yaptığı bilgisi alınması üzerine yapılan operasyonda, 1 şüpheli şahıs yakalandığını kaydeden Denizli Emniyeti, şahsın ikametinde ve işyerinde yapılan aramada, 1.102 gram gelen sentetik kannabinoid maddesi, 22 gram metamfetamin maddesi ve 1 adet hassas terazi ve uyuşturucu madde satışından elde edildiği değerlendirilen 2 bin 300 TL nakit para ele geçirildi. Şüpheli şahıs sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildiğini bildirdi.

DENİZLİ 10 KİŞİ TUTUKLANDI

Öte yandan Denizli genelinde 5-12 Nisan tarihleri arasında uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen şahısların yakalanmasına yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda toplam 27 şüpheli şahıs yakalandı. Haklarında uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan adli makamlara sevk edilen toplam 10 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ELE GEÇİRİLEN MALZEMELER

Yapılan operasyon ve aramalarda; 19 bin 905 adet ecstasy, 108 gram metamfetamin maddesi, 1.107 gram sentetik kannabinoid maddesi, 3 bin 63 kullanımlık kağıda emdirilmiş sentetik kannabinoid maddesi, Çok sayıda satışa hazır eroin, esrar ve uyuşturucu sentetik ecza hap, 3 adet hassas terazi, uyuşturucu madde satışından elde edildiği değerlendirilen 2 bin 300 TL para, 2 adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancaya ait 53 adet mermi ele geçirildi.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN