KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Menü
Gölbaşı Belediyesi yeni projeleri tanıttı | Gündem Haberleri

Gölbaşı Belediyesi yeni projeleri tanıttı

Gölbaşı Belediyesi yeni projeleri tanıttı

Ankara'nın Gölbaşı Belediyesi'nin nisan ayı meclis toplantısında 2020 yılı faaliyet raporu oy birliği ile onaylanırken, Başkan Ramazan Şimşek projelerini açıkladı.  

Whatsapp haber ihbar

KPHA - 2020-2024 yılı Stratejik Planı, 2020 yılına ait performansını belgeleyen Faaliyet Raporu’nun anlatıldığı Meclis Toplantısı’nda konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek geçtiğimiz dönemlerde hayata geçirdikleri projeleri anlatırken, “Şeffaf mali yapısı, örnek turizm potansiyeli, cazip üretimi ile öne çıkan, herkesin yaşamak isteyeceği “Yüzüncü Yılın Model Kentini Oluşturmak” vizyonunu gerçekleştirmek için 2020 yılında ayakları yere basan, geleceği öngören, gelişimini Gölbaşı’nın gücünden ve değerlerinden alan bir anlayışı ortaya koyduk ve çalışmalarımızı sürdürdük” dedi. 

TULUMTAŞ MAĞARASI HİZMETE AÇILACAK

Uluslararası müsabakalara ev sahipliği yapmak amacıyla geçtiğimiz günlerde Bilardo Kompleksi’nin açılışını yaptıklarını söyleyen Ramazan Şimşek “Buz Pateni ve Dağcılık Kompleksi Tesisi Yapım Projesi”nin ve Cumhuriyet Kapalı Spor Salonu’nu ve Spor Kompleksi Tesisi”nin yenilerek modernize edilmesine başladık. Buz Pateni ve Dağcılık Kompleksi Tesisi Yapım Projesi”ne ve Cumhuriyet Kapalı Spor Salonu’nu ve Spor Kompleksi Tesisinin yenilerek modernize edilmesine başladık. 8 mahallemize halı saha yaptık. 45 km uzunluğunda “Mogan Gölü Çevresi Rekreasyon ve Rehabilitasyon Projesinin1'nci etabı olan Mogan Gölü mevcut sahil yürüyüş yolunun Vilayetler Evi mevkiine kadar olan 1.815 metrelik bisiklet ve yürüyüş yolu tamamlandı. Türkiye’de ilk kez uygulanan Gölbaşı İlçesi’nde ilköğretime devam eden8-12 Yaş Grubu Çocukların Sportif Yetenek Arama, Yönlendirme ve Takip Projesi çerçevesinde 3 bin çocuğumuzu spor taramasından geçirdik” dedi.

TEMİZ ENERJİ KAYNAKLARI YAYGINLAŞACAK

“Belediye bütçesine gelir sağlamak amacıyla 4,2 MW gücüne sahip “Güneş Enerjisi Santrali Projesini” hayata geçirmek için projeyi hazırladık ve gerekli izinleri tamamladık” diyen Başkan Şimşek “Belediyemizi 20 milyon kara geçireceğiz” dedi. UYUM, Konya Yolu Projesi, eğitim alanında yaptıkları yenilikler ve Hilal Kart uygulamasını da aktaran Başkan Şimşek “Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma ve siz Meclis Üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini noktaladı.         YORUMUNUZU PAYLAŞIN