KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Menü
Rize Belediye Başkanı Metin, Çalışmaları Yerinde İnceledi | Gündem Haberleri

Rize Belediye Başkanı Metin, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Rize Belediye Başkanı Metin, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Rize'de yaklaşık 2 bin 700 metrelik yol güzergahında kısa bir süre önce başlatılan altyapı çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Rahmi Metin, betonlama çalışmaları sonrasında vatandaşın hizmetine açılacağını söyledi.

Whatsapp haber ihbar

KPHA - Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Kavaklı, Halatçılar ve Kale mahallelerinde yapılan yatırımları yerinde inceleyerek Başkan Yardımcısı Muhittin Aydın Bilsel ve teknik ekipten bilgiler aldı.

Kavaklı, Halatçılar ve Kale Mahalleleri arası yaklaşık 2 bin 700 metrelik yol güzergahında kısa bir süre önce Rize Belediyesi tarafından başlatılan altyapı çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Rahmi Metin, alt yapı çalışmalarının yanı sıra devam eden yol betonu ve benzeri saha çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldı.

Başkan Metin, altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından ise Kavaklı, Halatçılar ve Kale Mahalleleri arası yaklaşık 2 bin 700 metrelik yol güzergahında deforme olmuş, ömrünü tamamlamış asfalt yolun sökülerek yeniden betonlama çalışması başlatılacağını söyledi.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN