KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Menü
Kağıt Ev dizisi oyuncuları kim? Kağıt Ev dizisi konusu ne? İşte yeni dizi Kağıt Ev ile ilgili merak edilenler... | Magazin Haberleri

Kağıt Ev dizisi oyuncuları kim? Kağıt Ev dizisi konusu ne? İşte yeni dizi Kağıt Ev ile ilgili merak edilenler...

Kağıt Ev dizisi oyuncuları kim? Kağıt Ev dizisi konusu ne? İşte yeni dizi Kağıt Ev ile ilgili merak edilenler...

Star’ın yeni dizisi ‘Kağıt Ev’, pazartesi günleri izleyicisi ile buluşacak. Başrollerinde; Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş gibi önemli isimlerin yer aldığı dizi bu akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. işte dizinin detayları ve merak edilenler.

Whatsapp haber ihbar

Star TV'nin yeni dizisi Kağıt Ev'in 1. bölümü izleyiciyle buluştu. Kağıt Ev 1. bölüm full tek parça izle bilgileri araştırılıyor. Kağıt Ev ilk bölümde; başarılı bir avukat olan Aylin, işi ve 3 çocuğu arasında, bu ihaneti fark etmezken; 16 yaşındaki kızları Cemre'nin dikkatinden kaçamaz. Cemre şüphelerinde haklıdır ama şüphelendiği kişi yanlış olur. 

KAĞIT EV DİZİSİ KONUSU NE?

Cihan (Erdal Beşikçioğlu) ve Aylin Fırtına (Nur Fettahoğlu) oğulları Mert (Nejat Uygur),büyük kızları Cemre (Helin Kandemir) ve küçük kızları Melisa (Bulut Teker) ile; mutluluk ve refah içinde, imrenilecek bir hayat yaşamaktadırlar. Kariyerleri, evleri, hayatları kısacası çizdikleri aile tablosu mükemmeldir. Ama bu mükemmel hayatları tek bir yanlış anlama ile darmadağın olur. Fırtına Ailesi’nin hayatı, verdikleri talihsiz bir karar ile bir anda değişecek, yıllarca büyük bir özen ve emekle kurdukları düzenleri ise bir gecede temellerinden sarsılacaktır. Onlar hem çocuklarını hem de ailelerini korumak için her şeyi göze almak zorundadırlar.

 

        YORUMUNUZU PAYLAŞIN