HAKKIMIZDA KÜNYE
Menü
15 Temmuz Haçlı Seferidir! | Mustafa Nuri Sungur
Mustafa Nuri Sungur
Mustafa Nuri Sungur

mustafanurisungur@gmail.com

15 Temmuz Haçlı Seferidir!

 ‘Haçlı Seferleri’ tarihten günümüze devam eden sistemli şekilde Müslüman Türk Milletini Anadolu’dan atma İslam Dünyasını yok etme girişimlerinin bütününe verdiğimiz bir isimdir. Haçlılar bu düşüncelerinden asla vazgeçmemişlerdir ve hiçbir zaman da vazgeçmeyecektir. 

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Toprakları binlerce yıldır Türk Milletinin Vatanıdır. Yani Malazgirt savaşı ile bu topraklara girmedik. Bunun çok daha evveli vardır! Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk yazdığı bir şiir de şöyle seslenmiştir; 

“Gafil, hangi üç asır, hangi on asır 
Tuna ezelden Türk diyarıdır.”

1071 yılında gerçekleşen Malazgirt Savaşı Türklerin toplu şekilde Anadolu’ya girdiği bir savaştır.  Malazgirt Savaşını kaybeden haçlılar bu savaştan sonra İslam’ın koruyucusu olan Türkleri Anadolu’dan atma ve İslam’ı yok etme düşüncesini daima diri tutmuş fakat bunda hiçbir zaman başarılı olamamıştır. 

Dünya savaşında ‘Hasta Adam’ olarak nitelendirdikleri Osmanlı Devletine karşı Çanakkale savaşında ‘Yedi Düvel’ ile bir olan ‘Haçlılar’ Müslüman Türkleri Anadolu’dan atmak için savaşmış ve yine başarılı olamamışlardır. Kazanmasına rağmen İttifak Devletlerinin kaybetmesinden dolayı Osmanlı Devletine dayatılan ‘SEVR’ antlaşmasını ‘KABUL ETMEYEN’ Türk Milleti Küllerinden doğarak Kurtuluş Savaşı vermiş ve Haçlılara karşı yine Zafer kazanmıştır. 

Kurtuluş Savaşının Kazanmamızın ardından ‘Haçlılar’Türkleri Anadolu’dan atma düşüncelerinden asla vazgeçmediler. Karadeniz Bölgesinde Pontusçuluk, Lazcılık gibi ‘Bölücü’ Planları devreye soktular. Ülkemizin Doğu ve Güney Doğusunda Bölücü Sözde Ermeni Soykırımı iddialarını ve PKK gibi terör örgütlerini devreye soktular. Ülkemizin Batısında sözde ‘Megalo idea’ dedikleri Büyük Yunanistan fikirlerini devreye soktular. Türk Milletinin asli unsurları olan ‘Alt Kimliklerin’ önüne geçerek onları ayrıştıracak planları devreye soktular. Son olarak İslam’ın içine giren ‘HAÇLILAR’ FETÖ oldular ve Türkleri Anadolu’dan atmak için 15 Temmuz’da darbe girişimine kalkıştılar. Ve yine başarısız oldular! 

Bugün 15 Temmuz Başarısız darbe girişiminin yıl dönümü yani Türk Milleti’nin Haçlılara karşı bilmem bu kaçıncı zaferi ! Tarihte hep karşımızda olan düşmanlarımız bu kez içimizden vurdular bizi. Karşımızda Yunan, İngiliz, Fransız, Amerikan yoktu! Onların FETÖ terör örgütü ile devşirdiği kendi milletine devletine düşman olarak yetiştirilen hainler vardı. 

Artık daha güçlüyüz! İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nundediği gibi “Biz 15 Temmuz'da esas yapacaklarımızı yapamadık. Bu çok net. Bize o fırsatı verirler mi bilmiyorum. Yani bir daha böyle bir şeye kalkışırlarsa biz o fırsatı almış oluruz, bu net!” 

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bekası için şehit olan, İslam sancağını yere düşürmeyen ve Türk Milletinin Milattan öncesinden bu günlere kadar varlığını sürdürmesini sağlayan büyük devletler kurmamıza vesile olan bütün kahramanlarımızı ve devlet büyüklerimizi rahmet, sevgi ve saygıyla anıyorum. Bütün Şehitlerimizin Ruhları şad olsun! 

 

Yorumunuzu Paylaşın

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.