HAKKIMIZDA KÜNYE
Menü
Burçların çekilmeyen, en kötü yanları… | Melissa İle Burç Yorumları
Melissa İle Burç Yorumları
Melissa İle Burç Yorumları

melissa@gencduyu.com

Burçların çekilmeyen, en kötü yanları…

KOÇ

Her zaman her konuda ben haklıyım diye öne çıkan burç. Size göre her konuda haklısınızdır. En doğruyu hep siz bilirsiniz. Otoritersinizdir. Sözleriniz dinlenmelidir. Çıkarlarınız için her şeyi yapabilirsiniz. Bencilsinizdir. Birisi sizden daha başarılı olduğunda kıskanabilirsiniz. Sabırsız , çabuk sıkılan bir yapınız vardır. Dünya sanki sizin üzerinize kurulmuş gibidir. "İstiyorum, benim olmalı, bana göre, o benimdir, ben olmasam..." gibi cümleleri sıkça kullanabilirsiniz.

BOĞA

Bay ya da bayan ego diyebiliriz sizin için. Egolarınızın her zaman tatmin edilmesi gerekir. Alkışlanmaktan, pohpohlanmaktan müthiş zevk alırsınız. Zevklerinize düşkün ,inatçı ve kararsızsınızdır. Ün,şöhret,para için delirirsiniz.  Bir söyleneni bir kerede asla anlayamazsınız. 10 kere tekrarlamak gerekir. Kinci değil fakat intikamcısınızdır.Size yapılanı unutmaz  hemen olmasa bile zamanının geldiğini düşündüğünüz anda intikamınızı alırsınız.

İKİZLER

En çok konuşan burç. Genelde dinlemeyi ihmal edersiniz. Her konuda mutlaka söyleyeceğiniz şeyler vardır. Unutkan ve dikkatsizsinizdir. Bir işe yeni başlamışken onu bırakıp başka bir işe başlayabilirsiniz. Başladığınız şeylerin sonu pek gelmez. Her şeyi yarım bırakır,çabuk sıkılırsınız.Kimi zaman sözünüzde durmaz,karşınızdakileri kırabilirsiniz.

YENGEÇ

En alıngan burç. Trip atmaya bayılırsınız. Her konuda inatlaşmakta üstünüze yok. Oldukça kırılgan ve fazla sahiplenici oluşunuz ilişkilerinizde çoğu zaman bıkkınlık yaratıcı olabilir.Tembelsinizdir. Bazen istekleriniz yerine gelsin diye duygusal dramalar yaratabilirsiniz.İki farklı yüzünüz vardır. Ağlarken bir anda gülebilir,gülerken birdenbire ağlamaya başlayabilirsiniz.

ASLAN

Her yerde lider olmaya çalışan burç. Herkesden üstünmüş gibi davranmaya bayılırsınız.Size göre her şeyin en doğrusunu siz bilirsiniz. Son sözü söyleyenin hep kendiniz olmasını istersiniz. Dikkat çekmek için yapamayacağınız şey yoktur. Aşırı gururlusunuzdur ve bir o kadar da inatçı. Sırf bu yüzden yıllarca küs kalabilirsiniz.Kibirlisinizdir. Başkaları tarafından hayranlık görerek bir ömür yaşayabilirsiniz.

BAŞAK

Ayrıntılar arasında kaybolan burç. Hayatınız ayrıntılarla doludur. Reddedilmekten hiç hoşlanmaz,kırılmaktan oldukça korkarsınız. Sürekli bir şeylerden şikayet edersiniz. Sizi memnun etmek çok zordur. Hiçbir şeyi beğenmezsiniz. Çok titizsinizdir. İlla her şeyi düzene sokmak istersiniz. Size göre mükemmelliğin sınırı yok gibidir. Genelde herkese karşı soğuksunuzdur.

TERAZİ

En sanatçı ruhlu burçtur. Düşüncesizsinizdir. Ne olmuş ne bitmiş umrunuzda olmaz. Birine bağlı kalmak yerine özgür olmayı tercih edersiniz.İlişkilerinizde sadık olmanız oldukça zordur.İhtiyaçlarınız konusunda oldukça bencilsinizdir. Geri çevrilmekten çok korkarsınız. Rutinliğe gelemezsiniz.Aklınız bir karış havadadır. Dengesizsinizdir. Sevildiğiniz ve istenildiğiniz zaman keyfinize diyecek yoktur.

AKREP

En meraklı burç. Her şeyi öğrenmek istersiniz.Size göre daima haklı olan sizsinizdir. Başkalarının ne söylediklerini asla umursamazsınız.Herkesi kontrol etmeye kalkışırsınız.Olayları işinize geldiği gibi değerlendirirsiniz.Kimseye güvenmezsiniz.İlişkilerinizde sert bir tutum vardır.

YAY

En yeteneksiz burç. Çalışmayı pek sevmezsiniz. İşiniz gücünüz gezmektir. Size göre hayat sadece eğlenceden ibarettir. Oldukça dağınıksınızdır. Duyarsız ve sorumsuzsunuzdur. Verdiğiniz sözleri unutanlarınız çoğunluktadır. Hatalarınızın size söylenmesinden hoşlanmazsınız. Hayata pembe gözlüklerle bakmaya bayılırsınız.

OĞLAK

 En duygusuz burç. Duvar gibisinizdir.Tepkisizsinizdir.Herkesi ve her şeyi komtrol altında tutmaya çalışırsınız.Bilmişlik yapmada üstünüze yoktur. Aşkta kendinize göre doğrularınız vardır. Bu doğrulara uyulmadığı  zaman uzaklaşabilirsiniz. Duygularınızı çoğu zaman gizlersiniz. Herkesin sizin gibi disiplinli ve çalışkan olmasını istersiniz. Kendinizden asla ödün vermezsiniz. Mesafelisinizdir.

KOVA

En menfaatçi burç. Çıkarınız için yapamayacağınız şey yoktur. Bencilsinizdir. En önce kendiniz gelirsiniz. Dedikodu yapmaya bayılırsınız. Her şeyden şikayet eder,hiçbir şeyden memnun olmazsınız. Görüşlerinize önem verilmemesinden ve zekanızın küçümsenmesinden  oldukça korkarsınız.Hayatı uç noktalarda yaşarsınız. Hayatınızda hep bir aykırılık vardır. Sınırınız yoktur.

BALIK  

En duygusal burç. Her şeyden kolayca etkilenirsiniz. Zararlı bağımlılıklara yatkınlık gösterenleriniz çoktur.Kuşkucusunuzdur. Geri çekilmek ve vazgeçmek sizin için çok kolaydır.Karar vermekte oldukça zorlanırsınız.Ben demeyi öğrenmeniz oldukça zordur. Geleceğinizi çizmekte zorlanırsınız.Kurallara uymaz ve fazla yakınlıktan sıkılırsınız.

Yorumunuzu Paylaşın

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.