HAKKIMIZDA KÜNYE
Menü
Faşist ''EUROPEAN'' | Osman Özdemir
Osman Özdemir
Osman Özdemir

osmanozdemir224@gmail.com

Faşist ''EUROPEAN''

Faşist Avrupa Birliği kalkmış diyor ki ; Türkiye söylemlerine dikkat etsin ! Sen kalkar da üst düzey bir bakanı hiçbir uluslararası teamüllere sığmayarak kendi toprağı sayılan  elçilik binasına sokmazsan , orada bulunan ve o ülkenin vatandaşlığına sahip olan Türk vatandaşlarının üzerine atlarını ve itlerini sürersen sana Faşist de derler Nazist de !  Üç gündür bütün Dünya bu olayları ne kadar hızlı ört bas ederim diye kara kara düşünüyor . İt iti ısırmaz derler ya hah işte tam da olay bu değerli okurlar . Ya hu ; senin denizi dolrurarak oluşturduğun ülke sınırları kadar benim ilçem var be ey Hollanda ..
Bre densizler ,  hiç mi aynaya bakmazsınız . Siz hala bu ülkenin eski Türkiye olduğunu düşüne durun , biz son sürat tüm Dünya'nın hayran bakışları arasında kalkınma ile , teknoloji ile , refah ile Dünya'nın gelişmiş ilk on ülkesi arasında olacağız Allah'ın izni ile .. Birkaç şahıs bana ulaşıp mesaj atmış şöyle söylemişler ; hani bakanınıza ne oldu başka bir ülkeye dahi giremez olmuş yazık . Ey cahil ! O bakanın dediğin koskoca Türkiye Cumhuriyeti'nin demokratik yollar ile seçtiği ve yönetiminden memnun olduğu bir hanım bakan . Sen bu ülkenin vatandaşısın be adam (kızgın) asıl sana ve senin gibi düşünenlere yazık ! O hanımefendi o faşistlerin anti demokrakların ve barbarların karşısına dikilmiş bir aslan edası ile seni ve içinde bulunduğun güzelim ülkeyi savunurken , sen neler düşünürsün çok yazık .. Sevgili dostlar İsviçre de bulunan bir gazete bir paçavra deyim artık Türkçe manşet atıyor ve manşette şu başlık ;'' Erdoğan'ın diktatörlüğüne hayır oyu kullanın! '' İnanın eğer hiçbirşeyi görmesem  Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin neleri getireceğini bilmesem bile sırf bu tavırlarından ötürü ''EVET'' oyu kullanırım be ! Kişi sevdiği ile beraberdir işte olay bu . Dağdaki terörist hayır diyecek , bende onun savunduğunu savunacağım öyle mi ? Hadi ordan siz bizi aptal mı sandınız ! Ey isviçre benim kullanacağım ''EVET'' oyunun sana ne gibi faturası olacak bunu da iyi bilirim ve anlatırım .. İnanıyorum ki bu yapılanların hepsinin faturasını 16 Nisan günü halkımın takdiri ve iradesi ile çok ağır bir şekilde  ödeteceğiz .. Avrupa artık çöküş politikasını yavaşlatmaktan başka bir şey yapmamaktadır . Hergün yükselen İslamafobia göz ardı edilemez hale geldi . Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımıza hergün yapılan fiili istismarları tüm Dünya görüyor ama sessiz kalmaktan başka bir işe yaramıyorlar . Biz Allah'ın izni ile bu Nazi kalıntılarını , bu faşist hareketin önünü çeken Avrupa'nın  Faşist itlerine hakettikleri cevabı vereceğiz buna yürekten inanıyorum .. Korkmuyoruz tam aksine inanıyoruz , herkes dik olsun savunduğu düşüncenin neleri değiştireceğinin farkında olsun yeter de artar bile Elhamdülillah .. Bize Allah yeter ..
Sevgilerimle ...
Osman ÖZDEMİR

Yorumunuzu Paylaşın

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.