KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Menü
AK Partili gençlerden iftarlık pide ikramı | Politika Haberleri

AK Partili gençlerden iftarlık pide ikramı

AK Partili gençlerden iftarlık pide ikramı

AK Parti Bursa İl Gençlik Kolları, Ramazan'ın sembol lezzetleri olan Ramazan pidelerinin Bursa’nın farklı noktalarındaki ailelerle paylaşmak için gönüllü seferberlik başlattı.

Whatsapp haber ihbar

AK Parti İl Gençlik Kolları, Ramazan’ın sevinç ve bereketini Bursa halkı ile paylaşıyor. Ramazan Ayı boyunca düzenli aralıklarla gerçekleştirilecek olan organizasyonlarla Bursa’nın her noktasında vatandaşlara İftarlık pide ikramı yapılacak. AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından organize edilen organizasyonlarda AK Partili gençler ilk programlarına Yıldırım'a bağlı Yavuzselim Mahallesi’nden başladı.

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Temiztürk,  Ramazan'da düzenleyecekleri ziyaretlerle Bursa'nın her noktasında vatandaşlarımızla buluşarak, hatırlarını soracaklarını belirterek, "Tüm dünyayı etkisi altına alan pandeminin sıkıntılarına karşın paylaşmanın, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin sembolü olan Ramazan’ın güzelliklerini hep birlikte yaşayabilmek adına şehrimizin her noktasında vatandaşlarımızın kapılarını çalacağız" dedi.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN