KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Menü
Saadet Partisi: "Seçim yarın olacakmış gibi çalışıyoruz" | Politika Haberleri

Saadet Partisi: "Seçim yarın olacakmış gibi çalışıyoruz"

Saadet Partisi: "Seçim yarın olacakmış gibi çalışıyoruz"

Saadet Partisi Melikgazi ilçe başkanlığı ilçe divanını Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın’ın katılımı ile gerçekleştirdi.

Whatsapp haber ihbar

Saadet Partisi Melikgazi ilçe başkanlığı ilçe divanını Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın’ın katılımı ile gerçekleştirdi.

Programda açıklama yapan Fatih Aydın ülkedeki faize ödenen rakamların çok fazla olduğunu belirtti. Aydın, toplumun daha iyiye yönlendirilmesini söyleyerek “Hırsızlık yapan kızım Fatıma bile olsa elini keserim diyen bir Peygamber’in çalıyorlar ama çalışıyorlar diyen ümmeti olamaz. Bu mantıkta bir Müslüman olamaz. Bizler toplumun buna alıştırılmış olmasının normal olamayacağını söylüyoruz" dedi.

Geçtiğimiz günlerde bir araya gelen altı siyasi partiye dair görüşlerini ifade eden Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın, “6 siyasi partinin başkanlarının bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunuyor olması çok kıymetlidir. Bu görüşmede birlikte hareket ederek toplumsal mutabakat için bir adım atıldı. Tek kişiye bağlı bir yönetim sisteminden ziyade toplumun tamamına hitap edeceğini ve milletin dertlerine çözüm olabilecek bir yönetimin kıymetli olduğu görüldü” şeklinde konuştu.

Programda konuşma yapan Melikgazi İlçe başkanı Av. Vacit Kip ise “Melikgazi’de yaşayan vatandaşlarımızla sürekli bir aradayız. Mahallelerde teşkilatlarımızı kurduk. Kalan mahallelerde atamalarımızı sürdürüyoruz. Yoğun bir çalışma dönemindeyiz. Seçim yarın olacakmış gibi bir yoğunluğa sahibiz. Melikgazi belediyesinin bütçesinin, hükumetin faize yaptığı 1,5 günlük ödemeye denk gelmektedir. Artık milletin vergilerinin ve ülkemizin kaynaklarının rantiyeye değil, millete aktarılması için iktidara geleceğiz. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu amaçlarla bugün bir araya gelerek salonu dolduran herkese teşekkür ederim.” açıklamasında bulundu.        YORUMUNUZU PAYLAŞIN