KÜNYE HAKKIMIZDA REKLAM
Menü
Adıyaman'da kısıtlamada çekirdek keyfi pahalıya patladı! | Yerel Haberleri

Adıyaman'da kısıtlamada çekirdek keyfi pahalıya patladı!

Adıyaman'da kısıtlamada çekirdek keyfi pahalıya patladı!

Koronavirüs tedbirleri kapsamında getirilen sokağa çıkma kısıtlaması ile birlikte Adıyaman'da kent genelinde uygulama yapan polis ekipleri Kayalık Mahallesi'nde 4 vatandaşa cezai işlem uyguladı.

Whatsapp haber ihbar

İçişleri Bakanlığı’nca COVID-19 tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde uygulanmaya başlanan dün akşam saat 19.00’dan 26 Nisan Pazartesi 05.00’a kadar sürecek olan sokağa çıkma kısıtlaması başladı.

Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polis ekipleri de, şehrin birçok noktasında yasağa uymayan vatandaşlar için kontrol noktası kurdu. Tek tek durdurulan otomobillerde ekipler evrak incelemesi yaptı. Merkez Kayalık Mahallesi'nde devriye görevi yapan ekipler, park içeresinde kola, çekirdek keyfi yapan gençleri gördü. Üzerinden kimlik çıkmayan ve yaşlarının 19 olduğu öğrenilen 4 gence kısıtlı saatlerde sokağa çıkmak ve 20 yaş altı oldukları için cezai işlem uyguladı.

Ekipler, sokağa çıkma yasağından dolayı denetimlerine ve uygulamalarına aralıksız devam ediyor.        YORUMUNUZU PAYLAŞINSitemizi nasıl buldunuz?

Sitemizi nasıl buldunuz?